KORG MICROARRANGER workstation

množství: ks  
Cena:12 990 Kč včetně 21% DPH
10 735,54 Kč bez 21% DPH
Dostupnost:do týdne
Značka zboží:MICROARRANGER
Výrobce:KORG

Popis zboží:

Seznamte se s novým hudebním partnerem, Korg microARRANGER.

Tento kompaktní keyboard dokáže rychle převést vaše nápady na songy a také umožňuje zahrát vaše oblíbené skladby s plným doprovodem – ihned!
Korg microARRANGER promění nápad na hit ve vaší hlavě do reality.

Vlastnosti a možnosti:

Kompaktní keyboard pro komponování/hraní, který funguje jako hudební aranžér.
61-klávesová, dynamicky citlivá Natural Touch mini-klaviatura.
Kvalitní vestavěné stereo ozvučení.
4 Stereo efektové procesory s 89 efektovými programy.
304 stylů; každý z nich je kompletním a interaktivním hudebním prostředím pro záznam vaší inspirace.
Každý styl zahrnuje úvody, závěry, přechody a čtyři variace, vše lze volně editovat.
Styly sledují hrané akordy, určení hlasů a tempa – takže vše máte neustále pod kontrolou!
660 presetů zvukových programů a 128 User programů s báječnými zvuky Korg.
32 bicích sad; 64 User bicích sad.
Slot SD/SDHC karty pro ukládání dat, import stylů a sdílení dat s DAW v počítači, apod.

Váš nový asistent při komponování

Kdykoliv vás napadne originální melodie nebo vylepšení, nezřídka to vyžaduje důkladnou zkušenost, vybavení a čas, aby bylo možné tento nápad převést na hotový song stejně, jak to činí profesionální hudebník nebo aranžér. Korg microARRANGER však nabízí snadnější cestu, provést kompozici vlastní hudby.

Dokonce i s nevelkými zkušenostmi můžete jednoduše zvolit hudební styl, odpovídající vašemu nápadu, vyklepat tempo, podržet akordy levou rukou a zahrát melodii pravou, výslednou podobu si pak poslechnout a případně upravit! Jak u nováčka s keyboardem, tak u zkušeného profesionála, microARRANGER dokáže vždy převést nápad do kompletního, plně realizovaného a působivého songu, který přesně odpovídá všem vašim představám.
Kompaktní a úplný

MicroARRANGER je vybaven 61 Natural Touch mini-klávesami, přizpůsobenými pro pohodlné hraní. Stereo ozvučení je prakticky umístěno v kompaktním těle nástroje microARRANGER. Je lehký a přenosný, celková délka je pouze 87cm a hmotnost cca 5kg. Stačí jej zapnout a můžete ihned začít přetvářet svůj nápad do reality; nemusíte zapojovat žádné další zařízení. Ať jej používáte jen jako hudební poznámkový blok nebo naopak jako nástroj, plně vybavený pro hudební kompozici, microARRANGER je každopádně výkonnou platformou pro vaši kreativitu.
Změny, styly a hudba

Stačí nastavit tempo, zahrát pár akordů a funkce Style Play začne vytvářet hudbu. U každého stylu microARRANGER sleduje změny akordů, vedení hlasů a nastavené tempo, takže obohacuje váš song novými, nápaditými party. Může to být základní rytmická a basová linka, speciální kytarový part, či šlapající R & B sestava plnou dechovou sekcí. Vše závisí na vás. Můžete svůj song rozvíjet volbou stylu, odpovídajícího melodii, kterou máte na mysli, nebo vyzkoušet různé styly a způsob hraní, takže vidíte, zda melodie splňuje vaše představy. Můžete dále vyzkoušet různé styly se stejnou melodií a prohlédnout si různá aranžmá, jak bude song znít lépe. Ponecháte-li tvorbu doprovodu a aranžmá zcela na microARRANGER, můžete se soustředit na psaní songu, aniž byste přišli o důležitou linku inspirace. Je to jednoduchý způsob, jak provést hrubý náčrt celého songu.
Interaktivní styly, inspirující vaši kreativitu

MicroARRANGER nabízí 304 stylů různých hudebních žánrů, jako jazz, pianové balady, latina, pop a rock. Každý z nich vám pomůže při produkci songů profesionální kvality. Každý styl zahrnuje úvody, závěry, přechody a pauzy, které můžete využít pro zdůraznění pasáží nebo ke změně nasměrování songu. Jsou zde čtyři variace doprovodného stylu; každý z nich nabízí jinou úroveň instrumentace či aktivity, což umožňuje vystavět song postupně, řazením pasáží Tyto doprovodné variace rychle přepínáte stiskem tlačítka na panelu. Sofistikovaná funkce skenování akordů u microARRANGER detekuje nejen standardní akordy, jako jsou dur a moll, ale také komplexnější, např. nonové či undecimové akordy – právě tak, jako inverze – takže hudební party, generované stylem vždy správně sledují i ty nejnáročnější akordové postupy. Styly můžete volně editovat a ukládat do 48 interních pamětí. Nové styly jsou rovněž dostupné ke stažení zdarma z adresy korgpa.com. Přidáním vlastních oblíbených stylů můžete “upravit” výbavu svého nástroje microARRANGER a tak si jej užít ještě více.
Snímání nápadů, nahrávání songů

microARRANGER je vybaven výkonnými nástroji pro snímání hudebního záznamu a v různých režimech optimalizovaný pro různé účely.

Doprovodný sekvencer

Jsou dva způsoby, jak nahrávat s využitím doprovodného sekvenceru. Realtime Recording snímá v reálném čase najednou vše, co hrajete. Každý zahraný part vámi či generátorem stylu v microARRANGER, bude uloženo na zvláštní stopu sekvenceru. To umožňuje editovat libovolný part nezávisle později.

Step Recording můžete zadávat akordy po jednom a sdělit sekvenceru, jak dlouho má který znít, v jednotkách dob a taktů. Tímto způsobem můžete zadávat i další party, přechody, změny variací a další hudební informace. Metoda je ideální při tvorbě základu nového songu krok za krokem, aniž by bylo nutné virtuózně ovládat hru na klávesový nástroj.¨

Sekvencer songů

Běžný sekvencer s nahráváním na jednu stopu, jaký najdete i v SW programech nebo ve workstation, se 16 stopami a kapacitou 56000 not. V sekvenceru songů můžete vrstvit další melodické party do songu, vytvořeného v doprovodném sekvenceru. Je to snadný způsob, jak přidat finální úpravy, nutné při kompletní produkci songu.

Sekvenční data, vytvořená v microARRANGER jsou kompatibilní se standardními MIDI soubory, takže je můžete importovat do DAW nebo do software sekvenceru. V PC lze provést další editaci nebo přidat vokální stopy a převést tak data songu do finální podoby před dokončením.
Výkonný zvukový procesor Korg

MicroARRANGER je vybaven 662 zvuky, 33 bicími sadami a 89 efekty, vše v kvalitě, jakou očekáváte na úrovni produktů Korg. Můžete si vybrat ze zvuků, jaké používají hudebníci a producenti v profesionálním prostředí – piana, elektrická piana a varhany, hutné basy, realistické dechy a smyčce i jemné bubínky – vše ihned k dispozici pro okamžité použití. Dále obsahuje řadu kvalitních efektů, jež úspěšně konkurují speciálním procesorům. Tyto efekty umožňují dokončit finální produkci a poslechové songy, aniž by bylo nutno zapojovat další zařízení.
SD/SDHC karta pro ukládání a přenos dat

Pomocí slotu SD karty microARRANGER, můžete přímo načítat další styly z PC na SD kartě, nebo je přenést do PC.
Vše probíhá v reálném čase

Ačkoliv je mini klaviatura microARRANGER kompaktní, je dobře hratelná a s příjemným dotykem, příslušně tvarovanými klávesami a správnými proporcemi bílých a černých kláves. Díky rozsahu 61 kláves můžete hrát oběma rukama hudebně členité pasáže, nebo hrát doprovod kytaristy či zpěváka – skvělá zkušenost pro hru v kapele. Další skvělou vlastností pro hraní v reálném čase je je crossfader na panelu, který ovládá dvojitý XDS crossfade sekvencer, takže máte pod kontrolou hlasitost obou jediným knobem a můžete vytvářet plynulé přechody mezi songy. Kompaktní velikost umožňuje vzít microARRANGER kamkoliv vás hudební vítr zavane.

Keyboard: 61-key Natural Touch mini-keyboard (velocity sensitive)
System: OPOS – Objective Portable Operating System: Multitasking System, load while playing
Feature; Upgradeable Operating System; SSD Solid State Disk

Tone generator: HI synthesis (Hyper Integrated synthesis system)
Voice Polyphony: 62 voices, 62 oscillators. Filters with resonance
Waveform Memory: 32 MB PCM ROM (with Stereo Piano Sound)
Multi Timbre: Internal = 40 tracks (2 x 16 Tracks in Sequencer, 4 Keyboard Tracks, 4 Pad Tracks)
Effects: 4 stereo digital Multi-Effect systems (89 effect types)
Programs/ Drum Kits: 662 Preset programs (including a Stereo Piano and 256 "GM level 2 programs"), 33 drum kits (including 9 GM level 2 drum kits) 128 user programs + 64 user drum kits
Easy and Full Program Editing.
Styles: Up to 304 Styles in Solid State Disk (256 preload +48 User) All reconfigurable; up to 8 accompaniment tracks. All Style Performances are programmable (Includes 4 Single Touch Settings for each style)
Style Record: Styles can be created or edited to create new styles
Style elements: Intro 1/2, Ending 1/2, Fill1/2, Count In/Break, 4 Variations. Each style can memorize Max. 36 Chord Variations
Performances: 160 real-time Performances + up to 304 Styles Performances. With 4 Single Touch Settings
Song Sequencer: Play (Song Play)/ Record (Realtime / Step)/ Edit 16 Multi track, Max = 56,000 events (approximately), It corresponds to SMF (Format o and 1)
Backing Sequencer: Play / Record (Realtime / Step)/ Edit
Song Play: XDS* Cross fade Dual Sequencer player, 2 Sequencers with separate Start/Stop, Pause, '<< Rew' and '>> FF' controls; Balance control, Lyrics are displayed on-screen
Jukebox Function; SMF Direct Player (format 0 and 1)
Realtime Track: Keyboard Track (Upper 1/2/3, Lower), PAD Track (4 truck)
Memory: Internal Flash Memory = 8MB for Operating System, Musical resource.
Interface: Display: Backlit custom LCD (Black-and-White) Lyric Display (English Only)
Controls: General Controls: Joystick, Dial

Programmable Control: 1 Slider

Real-time Controls: Master Volume, Acc/Seq Real-time Volume Balance

Switches: STS (Single Touch Setting). Style elements, Start/Stop, Transpose (b/#),
Bass Inversion, Memory, Manual Bass, Split Point, Groove Quantize,

Fade In/Out, TAP Tempo, Synchro, Start/Stop, Ensemble,

Chord Scanning (Lower / Upper), Keyboard Mode (Lower, Full Upper),

Tempo Lock, Octave (-/+), Multi PAD: 4 assignable pads + Stop button

Control Inputs:

Damper Pedal, Assignable pedal/switch x 1

Audio Outputs:

Left/mono, Right; Headphone (Mini Stereo Jack)

Audio Inputs:

Mini Stereo Jack

MIDI:

In, Out

Data Storage:

SD/SDHD cards; Multi Media Card (MMC)

Main Amplifier:

2x 5 Watt

Speakers:

10cm x 2 Single cone speakers (Open Air type)

Power Supply:

DC12V(Adapter)

Power Consumption:

9 Watts

Dimensions (w x D x H):

873 x 277 x 91 mm / 34.37" x 10.91" x 3.58" inches (microARRANGER w/o music stand)

Weight:

4.2 Kg / 9.26 lbs (microARRANGER w/o music stand)

Standard Accessories:

Quick Start Guide, Adaptor, Music Stand, Accessory Discs

Options:

EXP-2 Foot Controller, XVP-10 Exp/Volume Pedal,

PS-1 Footswitch, PS-3 Footswitch, DS-1H Damper Pedal

jméno:
heslo:

hledat pouze v eshopu

Nákupní košík
položek v košíku: 0

Vyrobilo © Tvorba www stránek Chabera

odkazy: Webhosting